İletişim Bayilik Örnek Tasarımlar Ücretsiz Dene Fiyatlar Satın Al Özellikler Anasayfa
Global Web Sitesi Fiyatlar Özellikleri Kimler İçin? İletişim

Özellikler

Global Web Paketi Nedir?
GW herhangi bir programlama bilgisine sahip olmanızı gerektirmeksizin kişisel veya kurumsal web sitenizi kendi kendinize yapabilmenizi sağlayan Türkiye’nin en gelişmiş, en çok satan ve en kolay web sitesidir.
Kolay Yönetim Paneli
Global Web Paketini ayrıcalıklı kılan en büyük özellik gereksiz ve anlamsız kalabalıktan kurtulup kolay ve hızlı yönetime imkan tanımasıdır. Yönetim paneli sayesinde herhangi bir web tasarım bilgisine gerek duymadan sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.
Ya Yardıma İhtiyaç Duyarsam?
GW ekibi olarak “Mutlu müşteri desteği” sayesinde bu paketin size sunduğu mutluluğu teknik ekipteki arkadaşlarımızdan da alabileceksiniz.
0 212 221 99 60 numaralı Destek Hattımız 10:00 - 19:00 saatleri arası her türlü desteği sizlere sağlayacaktır.
Kolay Bulunun
Global Web Paketi tüm arama motorlarına uyumlu Seo teknolojisine uygun olarak tasarlanmıştır. Global Web Sitesi Paketi ile oluşturduğunuz web siteleri bu sayede 10 kat daha çabuk arama motorları tarafından indexlenir ve ön sayfalara çıkar. Sizde Global Web Paketi kullandığınızda sizin de siteniz ön sıralara çıkacaktır.
E-mail List Üyeliği
Global Web Paketi sayesinde sitenize giren ziyaretçileriniz e-mail adreslerini sizinle paylaşırlar. GW'in yönetim paneli sayesinde güncel adresleri düzenli halde görebilirsiniz. Size kalan sadece müşterlerinizin dikkatini çekecek e-postalar hazırlamak.
İstatistik Raporlar
Global Web Paketinde sitenize kaç kişi geldiğini, günlük, aylık ve yıllık olarak raporlama seçeneği ile ziyaretçilerinizden anında haberiniz olur.
Herşeyden Daha Fazlası
Ziyaretçi Defteri, Özel Şablonlar, Hava Durumu, Döviz Kurları, Linkler, Kısacası Global Web Paketinde aradığınızın hep bir fazlası var. Hayal edip yapmak, güncellemek sizin hayal gücünüz ile sınırlı.
Copyright 2011 Global Web Sitesi